• CARVE SILVER 4.0
24,90

CARVE SILVER 4.0

Kaubamärk:
Mudel:
XS-SS47W19U-G036
Sildid:

X-SOCKS® CARVE SILVER 4.0 kasutab 20-aastase kogemuse põhjal palju uuendusi, et suurendada ergonoomilist täpsust teie jala ja suusa koostoimes. 4.0 põlvkonna kõrgtehnoloogilised sokid suurendavad teie jõudlust, ohutust ja mugavust patenteeritud tehnoloogiatega. Sa kannad liikumisimpulsse vahetumalt ja sihipärasemalt suusale, juhtides igasse kurvi kergemini ja dünaamilisemalt.
Teie jalad jäävad mõnusalt soojaks ja kuivaks, samas kui hõbedaioone sisaldavad spetsiaalsed kiud neutraliseerivad ebameeldivad lõhnad. UUS: Integreeritud HeliXCoil süsteem, mis koosneb kahest kontsentrilisest spiraalist, katab sääre, optimeerib lihaste kontrolli ja maksimeerib teie vastupidavust. Uuenduslik Suppronation® jalatald pakub kindlat tuge, soodustab tervislikku jalaasendit ja vähendab ülekoormuse ohtu.
Materjali koostis: elastaan (2%), polüamiid (56%), Polüpropüleen (8%), polüester (3%), Meriinovill (30%)

Hind:

24,90

Kogus
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
Keskmine tarneaeg 3 tööpäeva
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
Professionaalsete mehaanikute poolt kokkupandud
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
kaubad Eestis kohal

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 1-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Jalgratastele TASUTA kojuvedu.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud rattakasti. Ratas saabub 95% komplektsuses rattakastis ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata.

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.