PRO 29 21k

Kaubamärk:
Mudel:
29MA-21D-21

Metsas peeti jälle koosolekut. Kui kommunaalteemad said korda aetud, täheldas orav, et rebane on kuidagi mõtlik. Nägid raudselt kusagil jälle seda Classicut liikumas, küsis orav. Seda, millel on raam ja jupid kergest alumiiniumist. Seda, millel on 21 käiku, sportlik sadul, laiad platvormpedaalid, ketikaitse ja maastiku jaoks sobivad kummid. Ei, nentis reinuvader. Nüüd ma nägin hoopis sellist Classicut, millel on lisaks veel 29-tollised rattad, tänu millele see veereb ikka väga hästi. Ja piduri- ning käiguvahetuskaablid paistsid olevat peidetud raami sisse. See oli lausa seesama Classic, millega need Uhhuduuri mehed oma viimase reisi Lõuna-Ameerikasse tegid. Orav tõmbas üllatusest käbi kurku ja köhis pärast mitu nädalat seemneid.
Classicu lugu loe siit: https://www.hawaii.ee/et/classic-lugu

Ratta suurus 29"
Raami materjal alu
Kaal 14,90
Käike 21
Tagumine käiguvahetaja Shimano TY-300
Esimene käiguvahetaja Shimano TY-500
Amort/Kahvel HL-565 100mm
Pidurid Tektro MD-280 mehhaaniline 160mm
Jooksud 36H topeltseinaga alu
Väliskumm Schwalbe Rapid Rob 29x2.25"
Vändad Shimano TY-301 42/34/24T alu 170mm
Lisad Ketikaitse, helkurid

Hind:

479 €

Kogus

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 1-7 tööpäeva (keskmine 2).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud. Ratas saabub 95% komplektsuses ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata.

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.