PARKA GRAPHENE

Kaubamärk:
Mudel:
333456-95400
Sildid:

Parka Graphene on oversized unisex suleparka, mis sobib ideaalselt külma ilmaga kasutamiseks, olgu see siis linnas või mägedes. See nutikas jakk on 80% udusulgede ja 20% sulgedega ning 600-se täitejõuga, hoiab teid soojas ka kõige külmematel päevadel. Kangapinnal kasutatav Bionic Finish Eco® tehnoloogia tagab kerge vihma ja lörtsi mahalibisemise. Jopel on kaks käetaskut ja eesmine tõmblukk, mis lukustub mugava lõuakaitsega. Vormitud kapuuts kaitseb hästi ilmastiku ja tuule eest.
Põhikangas: 100% polüester. Kontrastkangas: 100% polüamiid. Täidis: udusuled 80%, suled 20%. Vooder: polüester 100%. 2. vooder: 100% polüester.

Hind:

449 €

Kogus
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
Keskmine tarneaeg 3 tööpäeva
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
Professionaalsete mehaanikute poolt kokkupandud
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
kaubad Eestis kohal

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 1-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Jalgratastele TASUTA kojuvedu.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud rattakasti. Ratas saabub 95% komplektsuses rattakastis ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata.

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.