RCR UNIVERSAL JR+KLAMBER

Kaubamärk:
Mudel:
NP61019+S70217

RCR Universal on suurepärane esimene võistlussuusk juunioridele kes soovivad oma treenituse proovile panna mõlemas suusastiilis. Vastupidav, usaldusväärne ja väljakutseks valmis. Koos klambriga, millel suurepärane jõuülekanne, stabiilsus ja kontroll oskajate juunioride klassikasuusatajate jaoks. Kiire ja lihtne individualiseerimine lisab kõikvõimalikku eelist sõltumata võistlustingimustest. FLOWFLEX® tehnoloogia võimaldab klambril optimaalselt painduda koos suusaga saavutamaks parem jõuülekanne. TEHNOLOOGIA: Power Edge, Air Channel Basalite, Speed Grinding, Rental Tail Protector

Oskuste tase maksimalist
Mudeli seeria RCR

Hind:

149 €

Kogus

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 3-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud. Ratas saabub 95% komplektsuses ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata.

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.