RCS CARBON SKATE

Kaubamärk:
Mudel:
S10020

Tänu otstarbekatele jalgapanekuaasadele ja laiade avaustega ehitusele on saapaid mugav jalga panna ja jalast ära võtta. Kaheosalist sisetalla süsteemi saab vastavalt jala kasvamisele reguleerida. Lisaruumi tekitatakse täiendava sisetallaosa eemaldamisega. Uus ja revolutsiooniline minimaalse suuruse ja kaaluga kiirlukustus. Lihtsalt tõmba paelad pingule ja ongi kõik! Süsteem on ohutu ja usaldusväärne. Võimaldab reguleerida kanna laiust. Optimaalne haare ja kanna sobivus. Paelakatted pakuvad lisakaitset lume ja märgade olude eest ning hoiavad jala mugavalt soojas. Õige istuvus kõikidele vajadustele. Kas tegemist on naisejala kujuga mugavuseks või võistlusversiooniga või noortele suusatajatele mõeldud variandiga või vastava liistuga universaalsetele sõitjatele või ka otsest jõuülekannet vajavate võidusõitjate jalaga: Boot Fit Concept-il spetsiaalsete liistudega on selleks vastus sõltumata jala morfoloogiast või vajadustest eri kasutusgruppides. Eriline peidetud luku süsteem hoiab niiskuse eemal. Fliisist sisetalla pealiskiht ja alumiiniumiga kaetud alumine kiht pakuvad ideaalset kaitset külma eest. Ideaalne külgstabiilsus ja silmapaistev pikisuunaline liikumisvabadus. Spetsiaalselt jala järgi loodud kuju, sulgkerge ehitus ja pehme EVA-materjalist kate.

Tagastamine Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.

Hind:

449 €

Kogus

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 3-7 tööpäeva (keskmine 3). Saadame kaupa üle kogu Euroopa Liidu.

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Tellides jalgratta kulleriga koju, saadetakse Teile kastis 85% eelkomplekteeritud ratas meie professionaalsete mehaanikute poolt ning e-maili peale komplekteerimise juhend.