• SKI SILK MERINO 4.0
23,92 29,90 -20% -5,98

SKI SILK MERINO 4.0

Kaubamärk:
Mudel:
XS-SSKMW19U-G038

Tugevad hüpped, stabiilsed pöörded, pehmed maandused, tänu 13 tehnoloogiale.
Laske end võrgutada siidisest mugavusest ja inspireeritud jõudlust suurendavatest tehnoloogiatest. 20-aastase kogemuse uuendustega X-SOCKS® SKI SILK MERINO 4.0 pakub teile talispordiks kaitset, soojust ja kontrollitud temperatuuriga nahatunnet. Intelligentsed funktsioonid tagavad pideva termoregulatsiooni, optimaalse niiskusjuhtimise ja tõhusa kaitse vigastuste eest.
Materjali sisse integreeritud uus HeliXCoil System ümbritseb sääremarja kahe kontsentriliselt kootud spiraaliga, mis mõjuvad lihaseid stabiliseerivalt, soodustavad vereringet ja vähendavad väsimusest tingitud vigastuste ohtu.
Materjali koostis: elastaan (2%), polüamiid (48%), Polüpropüleen (3%), siid (9%), Meriinovill (38%)

Hind:

23,92
29,90 SÄÄSTAD 5,98

Kogus

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 1-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Jalgratastele TASUTA kojuvedu.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud. Ratas saabub 95% komplektsuses ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata.

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.

Sildid: SKI, SILK, MERINO, 4.0