SPEEDMAX SKATE WS

Kaubamärk:
Mudel:
S01219

Maailmatasemel jõudlus algab suurepärasest istuvusestl, mis pakub stabiilsust ja tõhusat jõuülekannet. Uus Speedmax Skate WS paelutussüsteem ja liist kindlustavad jala, samas kui kerge, tugev tald ja Zero Play Hinge tagavad täpse ja sujuva liikumise väärtuslike sekundite säästmiseks. RACE CODE pitser kinnitab, et kannate maailmameistrivõistluste varustust.
Tänu otstarbekatele jalgapanekuaasadele ja laiade avaustega ehitusele on saapaid mugav jalga panna ja jalast ära võtta.
Kaheosalist sisetalla süsteemi saab vastavalt jala kasvamisele reguleerida. Lisaruumi tekitatakse täiendava sisetallaosa eemaldamisega.
Uus ja revolutsiooniline minimaalse suuruse ja kaaluga kiirlukustus. Lihtsalt tõmba paelad pingule ja ongi kõik! Süsteem on ohutu ja usaldusväärne.
Välistalla, kesktalla ja külje stabiliseerimiselemendid on toodetud samast süsinikplaadist. Tulemuseks on erakordselt kerge kaal optimaalselt stabiilse jõuülekandega.
Õige istuvus kõikidele vajadustele. Kas tegemist on naisejala kujuga mugavuseks või võistlusversiooniga või noortele suusatajatele mõeldud variandiga või vastava liistuga universaalsetele sõitjatele või ka otsest jõuülekannet vajavate võidusõitjate jalaga: Boot Fit Concept-il spetsiaalsete liistudega on selleks vastus sõltumata jala morfoloogiast või vajadustest eri kasutusgruppides.
Paelakatted pakuvad lisakaitset lume ja märgade olude eest ning hoiavad jala mugavalt soojas.
Eriline peidetud luku süsteem hoiab niiskuse eemal.
Fliisist sisetalla pealiskiht ja alumiiniumiga kaetud alumine kiht pakuvad ideaalset kaitset külma eest.
Kinnituselement mansettide ja jalaselja rihmade jaoks, lihtne käsitleda ja reguleerida.
Uus ultrakerge süsinikust mansett tagab erakordselt kerge kaalu, suurepärase külgstabiilsuse ja parima ettesuunalise liikumisvabaduse.

Hind:

749 €

Kogus

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 3-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud. Ratas saabub 95% komplektsuses ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata.

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.