239 € 269 € -11% -30 € LIISING al. 6,15/kuu

STAR 24

Kaubamärgid:
Mudel:
24B-6S-19

Juba iidne Tõstamaa vanasõna ütles, et parem 24-tolliste ratastega Classic kui 50-tollise diagonaaliga telekas. No sa ei lähe ju telekaga hoovi peale sõitma?! Classicuga aga kuidas veel! Kindel terasest raam, 6 käiku, mugav esiamort, ketikaitse jne. Kui see ikka liikuma läheb, siis seisma ei jää, mine või võistlema! Sadulal on muide ka kiirkinnitus, nii et saab ratast õe või vennaga lihtsasti jagada. Teleka puhul oleks see jagamine täiesti võimatu. Rattale saab juurde lisada pakiraami ja pudelikorvi, telekas näeks ju nendega päris õudne välja. Rääkides väljanägemisest, selle Classicu kollane aktsent on ikka väga maitsekas. Telekas on lihtsalt üks ilmetu kast. Pealegi sealt ju ei tule midagi, kõik saatejuhid lasti lahti.
Classicu lugu loe siit: https://www.hawaii.ee/et/classic-lugu

Ratta suurus 24"
Raami materjal teras
Kaal 13,80
Käike 6
Tagumine käiguvahetaja Shimano Tourney TZ-50
Amort/Kahvel Zoom 40mm
Pidurid V-pidurid alu
Jooksud alu üheseinaline 36H
Väliskumm Kenda Kwick 24x2.125"

Hind:

239 € 269 €

Kogus

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 3-7 tööpäeva (keskmine 3). Saadame kaupa üle kogu Euroopa Liidu.

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Tellides jalgratta kulleriga koju, saadetakse Teile kastis 85% eelkomplekteeritud ratas meie professionaalsete mehaanikute poolt ning e-maili peale komplekteerimise juhend.