TWIN SKIN CARBON MED IFP

Kaubamärk:
Mudel:
N13519

Väga kerge ja sportlik suusk tippsaavutuseks. Lühem nahapikkus koos reguleeritava asendiga TURNAMIC® klambriga tagavad Twin Skin Carbon suusale muljetavaldava jõudluse. Seadista klambri positsioon uueks, et parandada pidamist või libisemist vastalt lumeoludele. Twin Skini tehnoloogial on 100% mohäärnahk, mis on libisemise tagamiseks töödeldud jäätumisele vastupidavaks. Toode ei sisalda klambrit. TEHNOLOOGIA: Twin Skin, Finish First, Pre Waxed, Precision Pairing System, DTG World Cup Plus, Power Edge, Air Core Carbon, Classic 902.

Oskuste tase maksimalist
Suusa pikkus 187-207
Mudeli seeria TwinSkin
Põhja töötlus Töödeldud soojema ilmaga libisema, DTG WORLD CUP PLUS

Hind:

499 €

Kogus

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 3-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud. Ratas saabub 95% komplektsuses ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata.

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.