119,90 LIISING ~2 €/kuu

APANI 4.0 MERINO SHIRT ROUND NECK LG SL WMN

Kaubamärk:
Mudel:
AP-WT06W19W-B026

Külmadel talvepäevadel tõhusa termoregulatsiooni ja silmapaistva kandmismugavusega X-BIONIC® APANI® 4.0 MERINO naiste särk.
Legendaarne patenteeritud 3D Bionic Sphere® süsteem koos ThermoSyphon® tehnoloogiaga: keerulised 3D-struktuurid ja Y-kujulised elemendid maksimeerivad õhuvahetust, jahutavad, kui higistad, ja soojendavad, kui oled külm – nüüd kiirem ja tõhusam kui kunagi varem.
Funktsionaalsed tsoonid, nagu Air-Conditionig Channel® ja AirComPlex-Zone, samuti ISO-õla ja ISO-rindkere piirkond, on samuti jõudlust suurendavad termoregulatsioonitehnoloogiad. Küünarnukkide Expansion Ribs® tagavad optimaalse kliimamugavuse ja pakuvad samal ajal täielikku liikumisvabadust.
Materjali koostis: elastaan (1%), Polüpropüleen (12%), Meriinovill (87%)

Hind:

119,90

Kogus
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
Keskmine tarneaeg 3 tööpäeva
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
Professionaalsete mehaanikute poolt kokkupandud
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
kaubad Eestis kohal

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 1-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Jalgratastele TASUTA kojuvedu.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud rattakasti. Ratas saabub 95% komplektsuses rattakastis ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata, kui need kuuluvad komplekti (v.t tootepilti).

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.