FLUX 2 SMART

Kaubamärk:
Mudel:
T2980.61
Sildid:

Trenažööri uus disain aitab sul oma sooritusvõimet ja arengut usaldusväärsete ning järjepidevalt esitatud mõõteandmete abil jälgida. See hõlmab jõudu, kiirust ja rütmi, mida mõõdetakse 2,5% täpsusega. FLUX 2 Smart trenažööri tasakaalustatud disain ja suur jalajälg tagab maksimaalse stabiilsuse isegi kõige intensiivsemate sprintide juures kuni 2000 W võimsusega.
Võta intensiivsetest treeningutest viimast ja treeni realistlikult simuleeritud nõlvadel kuni 16% kalde all. 7,6 kg raske hooratas tagab realistliku sõidu ja tundlikkuse. Otsesõidu trenažööri kasutamisel on vibratsiooni- ja müratase taandatud absoluutse miinimumini – tulemuseks on üks vaiksemaid saadaolevaid hoorattaga trenažööre.
Karbis sisaldub:

Flux 2 Smart Trainer. Quick release for road bikes and mountain bikes (5 mm). Direct drive quick release with adapter set (142 x 12 mm and 148 x 12 mm). 1-month Tacx Premium software

Hind:

799 €

Kogus
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
Keskmine tarneaeg 3 tööpäeva
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
Professionaalsete mehaanikute poolt kokkupandud
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
kaubad Eestis kohal

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 1-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Jalgratastele TASUTA kojuvedu.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud rattakasti. Ratas saabub 95% komplektsuses rattakastis ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata.

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.