INNOVATSIOON: 24/7 heeliumiautomaadid Hawaii Expressis!

Mar 23

Teadlased on välja töötanud uudse spetsiaalse tehnoloogilise lahenduse, mis võimaldab kasutada heeliumi jalgrattakummides ning muudab tänu sellele jalgrattaga sõitmise oluliselt lihtsamaks ja kiiremaks. Uue tehnoloogia kasutamisel saavad ratturid nüüd ilma lisapingutuseta nautida oluliselt suuremaid kiirusi ja pikemaid sõite. Lisaks võimaldab heeliumi kasutamine paremini liikuda ka maastikul, takistuste ületamine ja manööverdamine on erinevate mõõtmiste tulemusel isegi kuni 72% hõlpsam.

Tänasest on Hawaii Expressi klientidel võimalik heeliumiga täita kõiki rattakumme, -raame, -amorte ja hallow-pin kette. Heeliumiaatomite vahelised tõmbejõud on ülinõrgad, lähtuvalt sellest on keemistemperatuur väga madal ja sooja ilmaga süttimisoht puudub. Isotoopidevahelised füüsikalised omadused on tugevamad kui ühelgi teisel elemendil. Lähtuvalt sellest on võimalik heeliumit kasutada ka tubeless-ready kummidel. Sõitjatele alla 45kg võib tekkida küll oht pidamisega, sellisel juhul soovitame võimalusel juurde osta lisaraskuseid paremaks kaalujaotuseks. Terasraamide puhul saab korrosiooni vältimiseks kasutada ka spetsiaalset lämmastiku ja heeliumi segu. Alumiiniumi ja süsiniku puhul ei ole segu nõutav.

Kurvastama ei pea ka autoomanikud, märgatava võidu annab heeliumi pumpamine ka autoratastesse. Enam ei ole takistuseks halvad imastikuolud ega kurvilised teed. Alati saate vajadusel otse või üle takistuste sõita.

Hawaii Expressi esindaja sõnul võib ootamatu vajadus täiendada oma heeliumivarusid saabuda nii nädalavahetusel kui töövälisel ajal. Siinkohal on abiks uudse kontseptsiooniga Hawaii Expressi heeliumiautomaadid ja 24/7 iseteenindus.

„Uued heeliumiautomaadid ja ööpäevaringne iseteenindus on loonud olukorra, kus klient eelistab sooritada ostu talle sobival ajal, kiirusel ning kellestki sõltumata. Seda omalt poolt klientidele pakkuda soovimegi,“ selgitab Hawaii Expressi jaemüügi juht Heeli Umm. 

Hawaii kollane heeliumiautomaat on mõeldud eelkõige eraisikutele, kuid ka äriklientidele ning seda võib kasutada isegi autorehvides. „Ikka juhtub, et Tallinnast Tartusse on vaja saada kiiremini kui tavapärased 2-2,5 tundi. Sellisel juhul on heeliumiautomaadist ostmine lihtsaim ning mugavaim võimalus, rehvidesse sisestatud heelium annab teile pealinnast Tartusse sõites vähemalt tunniajase võidu. Heeliumi ostmine võtab nüüdsest aega vaid loetud minutid, on lihtne ning maksta saab ostu eest nii sulas kui ka pangakaardiga,“ selgitab Umm.

„Täna asuvad heeliumiautomaadid Tallinnas Pirita Hawaii Expressis (Pirita tee 102), Hawaii Almare (Paldiski mnt 96) ja Hawaii Expressi Logistikakeskuses (Ämma tee 72). Oleme saanud palju positiivset tagasisidet oma klientidelt. Näeme, kui oluline on inimestele lihtne ning kellaajast sõltumatu ostu sooritamine, mistõttu plaanime laiendada heeliumiautomaatide võrku ka teistesse Eesti linnadesse,“ selgitab jaemüügi juht.

„Kutsume kõiki huvilisi 1. aprillil Tallinnasse Pirita tee 102 heeliumipäevale, kus on võimalik oma silmaga kaeda ja käega proovida, kuidas 24/7 iseteeninduspunkt toimib. Vastame küsimustele ning näitlikustame ostmisprotsessi,“ kutsub Heeli Umm huvilisi kliendipäevale.

Loe ka