37,44 79 € -53% LIISING ~1 €/kuu

INTENSITY

Kaubamärk:
Mudel:
333333-98100
Sildid:

Jooksuvest Intensity sobib suurepäraselt lisakihiks jahedama ilmaga treenides. Ülikerge vest, mille eesosas on tuult ja vett hülgav materjal, mis hoiab optimaalset kehatemperatuuri treenimiseks iga ilmaga. Neljasuunaline venivus tagab suurepärase mugavuse. Võrkpaneel kaenlaaluste all ja laseriga lõigatud augud kanga seljaosas tagavad optimaalse ventilatsiooni. Täiendav ventilatsioon tagaosa ülaosa laseb kuumal ja niiskel õhul välja liikuda ning värskel õhul sisse. Käeaukude ümber olevad elastsed äärised tagavad mugava ja individuaalse istuvuse. Hea nähtavus tänu helkurdetailidele ees ja taga.
Põhikangas: 92% polüester 8% elastaan

Hind:

37,44
79 € SÄÄSTAD 41,56

Kogus
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
Keskmine tarneaeg 3 tööpäeva
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
Professionaalsete mehaanikute poolt kokkupandud
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
kaubad Eestis kohal

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 1-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Jalgratastele TASUTA kojuvedu.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud rattakasti. Ratas saabub 95% komplektsuses rattakastis ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata. NB! Kõikidel mudelitel ei ole pedaale komplektis. (v.t tootepilti)

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.