459,90 LIISING ~8 €/kuu

SMP

Kaubamärk:
Mudel:
830672-001
Sildid:

Smp on loodud unistajatele ja ekslejatele, kes soovivad võtta laua ja valida oma raja. Olgu see siis mööda märgitud mäekeskuse radu või läbi paksu lumise metsa.
SMP kuju ja tehnoloogia pakub sõitjatele alternatiivset lähenemist võrreldes traditsiooniliste laua kujudega. Pakkudes siiski toetust ja piisavat tehnoloogiat, et üksi mägi ei jääks vallutamata.
Kombinatsioon Cam-Out Camberist ja Directional kujust annab julguse laskuda ka kõige järsematest nõlvadest. Samas varajane tõus ninas ja sabas annab surfilaadse tunnetuse pehmes lumes. Sintered Speed formula HD põhi annab sulle piisavalt kiirust, et olla igal ringil esimene tõstuki järjekorras.

Hind:

459,90

Kogus
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
Keskmine tarneaeg 3 tööpäeva
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
Professionaalsete mehaanikute poolt kokkupandud
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
kaubad Eestis kohal

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 1-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Jalgratastele TASUTA kojuvedu.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud rattakasti. Ratas saabub 95% komplektsuses rattakastis ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata, kui need kuuluvad komplekti (v.t tootepilti).

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.