TWIN SKIN CARBON PRO SOFT ilma klambrita

Kaubamärk:
Mudel:
N13420

Twn Skin Carbon Pro: Twin Skin perekonna uusim täiendus sisaldab lühemat ja laiemat nahaprofiili, mis on loodud tagama kindla löögi, säilitades samal ajal kvaliteetse libisemise. Cold Base Bonding tehnoloogiat kasutades valmistatud alus tagab parema vahatamise ja lihvitavuse, et maksimeerida kiirust.
Mis teeb Twin Skini nii eriliseks: nagu nimigi viitab, on see kõik kahe eraldiseisva nahariba kohta, mis on paigutatud nihkeasendisse, mille põhja sügavus on erinev, et tagada sile ja tasakaalustatud libisemine. Nahad tagavad usaldusväärse löögi, eriti rasketes või jäistes tingimustes. Tänu nahkade ainulaadsele teflonkattele on niiskuse imendumine ja sellele järgnev jäätumine oluliselt minimeeritud.
TEHNOLOOGIA: Finish First, Precision Pairing System, Air Core Carbon, CFC, Classic 902, Cold Base Bonding, DTG World Cup Plus, Prewaxed, Twin Skin.

Oskuste tase maksimalist
Mudeli seeria TwinSkin
Põhja töötlus World Cup Plus / Twin Skin Mohair Mix

Hind:

599 €

Kogus
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
TASUTA KOJUVEDU RATASTELE
Keskmine tarneaeg 3 tööpäeva
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
100% EEL­­­­KOMPLEK­TEERITUD RATTAD
Professionaalsete mehaanikute poolt kokkupandud
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
KÕIK KAUBAD 100% EESTIS
kaubad Eestis kohal

Tarneinfo

E-poes kaupade tarneaeg on 1-7 tööpäeva (keskmine 3).

Valides kulleri helistatakse Teile ette. Kaupade kohta, mis mahuvad Pakiautomaati saadetakse sms telefonile.

Jalgratastele TASUTA kojuvedu.

Kauplusest kättesaadavad JALGRATTAD on 100% komplekteeritud ja sõiduvalmis. Kauplus teavitab Teid e-maili teel tellimuse valmisolekust.

Kui plaanite oma uue ratta ikkagi kulleriga KOJU TELLIDA, siis teadke, et Hawaii kogenud mehaanikud on oma pisikeste- ja mitte nii pisikeste kätega selle eelnevalt hoolikalt ja täielikult kokku pannud, reguleerinud, testinud ning siis uuesti Teile saatmiseks ära pakkinud rattakasti. Ratas saabub 95% komplektsuses rattakastis ja on sõiduvalmis. Teil tuleb kodus vaid rattad alla panna, juhtraud, sadul ja pedaalid külge keerata, kui need kuuluvad komplekti (v.t tootepilti).

Kokkupaneku video leiad -> E-poe ratta kokkupanek <-

Kauba tagastuseks palume ära täita tagastusavaldus ja kaup tuua lähimasse Hawaii Expressi poodi.